136
Biblia latina
Verhandelinge.Oud Testament. Bd I (v. 2) 1784
€ 600 / $ 660 Sold:
€ 600 / $ 660 (incl. surcharge)
Seltene Antwerpener Bilderbibel, mit den schönen Kupferillustrationen größtenteils nach M. de Vos und M. Helmskerck. - "Even als de zelve in het H. Schrift bevonden worden met nutte en wyd-loopige Aenmerkingen, verrykt ende opgelystert door verre over de hondert uytmuntende Print-verbeldingen zeer konstiglyk in't Koper gesneden, door Joannes, Philippus en Theodorus Gallée." (Untertitel) - Tlw. gebräunt, Einbd. beschabt und bestoßen.
Rare bible from Antwerp, with nice copper illustrations, most after M. de Vos and M. Helmskerck. With copper title and 108 copper plates. Contemp. calf. - Browned in places, binding scraped and bumped.
136
Biblia latina
€ 600 / $ 660 Sold: